Jarní olympijské hry 2020

Jarní olympiádu jsme začali plánovat v prosinci 2019. Tehdy jsme netušili, že bude dokonale kopírovat čas karantény. A že Vás, naše dárce, budeme žádat o příspěvky na roušky, desinfekce nebo prostředky na posílení poradenské linky, na kterou se v době koronavirové krize obracelo mnohem více seniorů.

Jarní olympiáda měla být původně o pohybu, který je pro starého člověka velmi důležitý. Covid 19 tento cíl změnil. Naprostou prioritou se na jaře roku 2020 stalo bezpečí, ochrana a psychická podpora našich klientů i dalších seniorů, kteří se na Sue Ryder obraceli s prosbou o pomoc. 

Díky Vám jsme uspěli ve všech disciplínách, které nám jaro 2020 přineslo. Tým osobní asistence a poradenství Sue Ryder stál po boku starých lidí, kteří zápasili s obtížnou situací doma. Pečující tým v domově pro seniory Sue Ryder se i ve ztížených podmínkách maximálně snažil o dobrou fyzickou i psychickou kondici klientů. Poskytoval péči, zábavu a rozptýlení, aby nouzový režim co nejméně poznamenal jejich život. Klienti sice žili v izolaci, ale necítili se opuštění, a mohli zažívat drobné radosti všedních dní. Díky Vám jsme na to nebyli sami.
Podívejte se na krátké video!

Jarní olympijské hry Sue Ryder 2020 = 143 dárců a 374 134 Kč na pomoc seniorům

Nouzový stav dávno skončil. Ale Covid 19 jako hrozba pro ty nejkřehčí seniory a potřeba nebýt na stáří sám tady zůstává dál.
Zůstaňte, prosím, s námi i Vy. 

Děkujeme Vám!

Tlačítko_darujte