Že je stáří křehké jako nedávno pečlivě uložené vánoční ozdoby, o tom ví své klienti Sue Ryder i pečující tým. Naštěstí jste tu Vy, laskaví a velkorysí dárci! Vy jste s úctou k moudrosti a zkušenostem, které stáří přináší, pomohli těm úplně nejkřehčím seniorům. A jaká je bilance Vašich dobrých skutků?

352 individuálních dárců společně dokázalo na důstojné stáří přispět neuvěřitelnou částkou 915 685 Kč. A nezůstali sami! Připojili se k nim 4 patroni - Conseq Investment Management, Volkswagen Financial Services, MI Estate a Cushman & Wakefield s celkovou částkou 660 000 Kč. K nim se přidalo dalších 10 firem s pomocí ve výši 197 500 Kč.  

Každá koruna se teď promění v důstojnou péči, doprovázení, psychickou podporu, přítomnost někoho blízkého a také v jeden speciální dárek. Vytoužené výlety, které si klienti Sue Ryder přáli už od loňského podzimu.


ZA PEČUJÍCÍ TÝM A HLAVNĚ ZA VŠECHNY KLIENTY SUE RYDER VÁM
Z CELÉHO SRDCE DĚKUJEME ZA VAŠI LÁSKYPLNOU ŠTĚDROST! 

Děkujeme_Sue_Ryder_2023_Radka_Kulhánková (3)

PS: Přečtěte si krásný novoroční rozhovor, který herečka Bára Kodetová věnovala Sue Ryder. Je nadějí a světlem pro všechny lidi, kteří pečují o své blízké. Tak, jako kdysi ona pečovala o svého tatínka.

Tlačítko_podpora