Když je Mikuláš životně důležitý

Od prvních složitých okamžiků, kdy stačí rada, až po chvíle, kdy starý člověk potřebuje pomoc 24 h denně. Proto jsme tady. Ale i na úplném konci života se může dít mnoho. Stále může přicházet radost, porozumění, láska a dokonce i Andělé.

Podívejte se na fotografie, jak se klienti domova pro seniory Sue Ryder těšili z nadílky, ale hlavně z fyzické přítomnosti Mikuláše, Čerta a Andělů. Smích, radost, básničky, písničky,  ale také lahvinka a dokonce Playboy - malé radosti, které dokážou udělat veliké věci!  I toto je forma aktivizace, kterou přinášíme našim klientům, a v  letošním roce je téměř životně důležitá.

Klienti Sue Ryder trpí odloučením od svých rodin. 8. září, už podruhé v 2020, se naše brány zavřely. Dnes je 7. prosince a za velmi přísných bezpečnostních opatření mohou poprvé návštěvy do domova pro seniory Sue Ryder. Po 90 dnech! Jejich počet je ale omezen a nikdo neví, jak dlouho tato možnost setkávání zůstane.

Pokud máte i Vy chuť a sílu podpořit programy, které alespoň částečně nahrazují přítomnost těch nejbližších, prosím, darujte.

Děkujeme Vám a přejeme Vám krásný rok 2021!

Tlačítko_darujte