Že stáří není procházka růžovým sadem - o tom ví své klienti Sue Ryder i pečující tým. Tuto zkušenost máte možná i Vy, naši dárci, a právě proto vedly Vaše virtuální kroky na konci roku 2021 na zdejší darovací políčka nebo přímo na účet Sue Ryder. Výsledek Vašeho filantropického řádění byl naprosto zdrcující a společnost Conseq a další firmy a nadace mu nasadily korunu!

Paní Vlasta (97 let) zažila válku a říká, že i stáří je taková každodenní malá bitva. Její slova a příběhy ostatních klientů Sue Ryder odstartovaly zázrak pro důstojné stáří. Vy, naši individuální dárci, jste ukázali, jak moc Vám záleží na stárnoucích hrdinech. Bylo Vás 358 a zasadili jste 360 pomyslných růží. Rovnají se naprosto neuvěřitelné částce 1 100 988 Kč pro důstojné stáří. Nejvyšší individuální dar byl 100 000 Kč a je od rodiny bývalého klienta jako poděkování za péči o babičku. V domově pro seniory Sue Ryder žila v letech 2002 - 2008.


Pomoci pro seniory je ale ještě víc. Conseq Investment Management darované růže nakypřil příspěvkem 200 000 Kč. K němu se v době adventu připojily další firmy a nadace s finanční injekcí. Zvláštní poděkování zde patří společnosti Qminers, ARISTIA, ŠkoFIN s.r.o., Československá obchodní banka a Cushman  & Wakefield. Nesmíme zapomenut na firmy, které si objednaly PF 2022 ze Sue Ryder. 

VÁM VŠEM Z CELÉHO SRDCE DĚKUJEME ZA VAŠI KRÁLOVSKY ŠTĚDROU POMOC!

Tři_králové_Sue_Ryder_2022_Radka_Kulhánková (18)

Každá Vaše koruna se teď promění v důstojnou péči, doprovázení, psychickou podporu, přítomnost někoho blízkého a také v jeden speciální dárek. Už brzy dorazí za klienty Sue Ryder Asistenční jednorožec, koník Sagi. Reportáž i fotografie Vám přineseme na této stránce a na sociálních sítích Sue Ryder.

Pokud chcete také pomáhat a měnit příběhy konkrétních starých lidí i příběh systému péče o seniory v ČR, prosím, přidejte se k nám.

Tlačítko_podpora